Live Holly Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Descriere personaje

+4
ade' sweety
cami`
Madss`
Akane
8 participanți

In jos

Descriere personaje Empty Descriere personaje

Mesaj Scris de Akane Lun Aug 31, 2009 3:28 am

Dupa ce va alegeti un personaj veniti aici sa va descrieri personajele mai bine, dupa gusturi, dar sa respectati si ce scrie acolo.
Akane
Akane
Liceu
Liceu

Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 06/08/2009
Varsta : 30
Localizare : piatra

https://livehollystar.forumgratuit.ro

Sus In jos

Descriere personaje Empty Re: Descriere personaje

Mesaj Scris de Madss` Mar Sept 01, 2009 6:43 pm

Salut ! Sunt Jasmine si am 17 ani . M-am nascut in Vancouver . Sunt singura la parinti . Stau in general singura .. Parintii mei vin doar o zi pe saptamana...cateodata nici atat . Imi place foarte mult sa cant si sa dansez , imi plac calculatoarele si animalele . Am un catelus pe nume Nero . Prietenele mele cele mai bune sunt Kateline , Britney si Jane . Dintre baieti l-am observat pe Mike...

Poza :

Descriere personaje 1148

Descriere personaje 1125

Descriere personaje Taylorswift-1

Descriere personaje Swift

Descriere personaje TaylorSwifttay
Madss`
Madss`
Fondator
Fondator

Numarul mesajelor : 270
Data de inscriere : 01/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Piatra Neamt

Sus In jos

Descriere personaje Empty Re: Descriere personaje

Mesaj Scris de cami` Mier Sept 02, 2009 6:02 pm

Buna lume!Numele meu e Dean Winchester si am 20 de ani.Deoarece mama nostra a murit cand eram mici si tatal nostru e plecat mai tot timpul eu trebuie sa am grija de fratele meu mai mic,Sammy.Imi fac foarte repede prieteni.Dintre fete inca nu am observat pe nimeni,parca sunt putin cam mici ptr mine Very Happy
poze
Descriere personaje Dean-Winchester--dean-winchester-69977_600_900
Descriere personaje Deanwinchester1
Descriere personaje Deanwinchester-supernatural
Descriere personaje 3443940
Descriere personaje Dean_Winchester_Portrait_by_clefchan

P.S.
Imi ador masinuta :X
Descriere personaje Metallicarkl9
cami`
cami`
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 29/08/2009

Sus In jos

Descriere personaje Empty Re: Descriere personaje

Mesaj Scris de Akane Mier Sept 02, 2009 10:28 pm

Salut! Ma numesc Jane Miller, am un frate mai mare, Zac, il iubesc desigur dar ma cam calca pe nervi, e mult prea protector. Ma inteleg foarte bine cu toata lumea, sunt o fire mai rebela si ador petrecerile. Nu am lipsit de la nici o petrecere. Ador sa merg la cumparaturi si sa merg prin oras cu Jasmine si Britney. Care baieti sunt mai draguti? Nu ma pot hotara, orasul asta e plin de tipi super hot, dar oarecum mi se pare mai simpatic Andrew :-".
Poze cu mine:
Descriere personaje Vhuozr
Akane
Akane
Liceu
Liceu

Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 06/08/2009
Varsta : 30
Localizare : piatra

https://livehollystar.forumgratuit.ro

Sus In jos

Descriere personaje Empty Re: Descriere personaje

Mesaj Scris de ade' sweety Mier Sept 02, 2009 11:18 pm

Buna... numele meu este Britney, am 16 ani si locuiesc in Vancouver... Sunt cea mai populara fata din scoala, imi fac prieteni foarte repede, cele mai bune fiind Jasmine si Jane. Imi place muzica si dansul . Am o voce destul de buna, parerea mea si multor din jur . Coregrafiile mi le fac intotdeauna singura, deasemenea si melodiile. . La scoala ma descurc foarte bine, materiile mele preferate sunt biologia si geografia, obtionalurile toate . Si....ooo da...sunt o actrita foarte , foarte buna, imi place sa mint uneori, niciodata nu ma dau de gol;)), mereu in pas cu moda si tot timpul nebuna care face atmosfera sa se incinga la party-uri... Asa sunt eu si n-o sa ma schimb niciodata , fie ca la altii le place sau nu.

Niste poze :>: :

Descriere personaje Selena-gomez

Descriere personaje Selena-gomez-nyc-nc

Descriere personaje Selena_gomez2_240

Descriere personaje Selena_gomez172_49788fb3a66a0-t

Descriere personaje Selena-gomez-bikini-1-01.large

Descriere personaje Selena+gomez01

Descriere personaje Selena_gomez_prvcy.0.0.0x0.400x560

So...sper ca am facut o impresie buna Smile)
ade' sweety
ade' sweety
Liceu
Liceu

Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 02/09/2009

Sus In jos

Descriere personaje Empty Re: Descriere personaje

Mesaj Scris de ||CiufuLici|| Sam Sept 05, 2009 4:04 am

Hello lume. Ma numesc Mike Stewart. Am 17 ani si iubesc masinile. dar stiti si voi ce se potrivesc cu masinile, fetele:>. As vrea sa am o sora sau un frate, dar natura e asa cum e. Sunt o fire sociabila, draguta si cu simtul umorului. Vreau sa gasesc pe cineva care sa tina la mine, atata de mult cat tin si eu la ea. Imi place sa detin uneori controlul, asa ca nu incercati sa va puneti cu mine. Am participat la anumite sedinte foto, deci sunt destul de cunoscut, dar nu ma intereseaza asemenea fete, care tipa dupa mine si sunt in stare sa ma omoare.
Poze cu mine:
Descriere personaje Axmng7
Descriere personaje 2e1g4uc
Descriere personaje 34hexra

||CiufuLici||
Generala
Generala

Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

Descriere personaje Empty Re: Descriere personaje

Mesaj Scris de cryss Lun Sept 07, 2009 9:46 pm

Hi, eu sunt Alec Ray si am 17 ani. Sunt un timp glumet si de treaba si ma inteleg foarte bine cu toata lumea. Cel mai bine ma inteleg cu Mike, Andrew si Jensen. Imi place sa fotografiez si sa desenez. Ma pasioneaza in special motoarele si fetele. Ma distrez ori de cate ori am ocazia si pot spune ca sunt destul de tupeist. Fetele cu greu imi tin piept.
Descriere personaje Q3
Descriere personaje 5322745_tml
Descriere personaje 18807008
Descriere personaje Normal_20
cryss
cryss
Liceu
Liceu

Numarul mesajelor : 217
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 30
Localizare : oricunde

Sus In jos

Descriere personaje Empty Re: Descriere personaje

Mesaj Scris de Bzzu` Mier Sept 09, 2009 5:18 pm

Buna, ma numesc Andrew Tompson, am 18 ani, m-am mutat in Vancouver in urma cu 2 ani si sunt singur la parinti. Stiu sa cante la chitara, imi plac petrecerile si am o fire rebela, umpic timid, insa cand vine vorba de relatii sunt foarte romantic. Sunt sunt un fotomodel de succes, am jucat in 2 filme care m-au facut faimos in toata lumea, iar cand ies pe strada fetele tipa si fug dupa mine de parca sunt..sa numai zic ce. Imi place culoarea negru si gri, imi place sa mananc shaorma si hamburger, fast food intr-un cuvant.
Ce mai buni prieteni ai mei sunt Jensen, Zac si Mike. Dintre fete o simpatizez pe Jane, este super draguta .
Pics:
Descriere personaje 15fhkpu

Descriere personaje 6teqfa

Descriere personaje Xdxgg3

Bzzu`
Generala
Generala

Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 32
Localizare : Anywhere you want ;x

Sus In jos

Descriere personaje Empty Re: Descriere personaje

Mesaj Scris de Maria.twilight.forever Joi Sept 10, 2009 12:05 am

Sunt Kateline Gray dar v-am spus numele intreg doar ca sa stiti, pentru ca asa suna o prezentare, mie imi puteti spune Katy, defapt nu puteti, sunteti obligati. Am 18 ani, idealul meu in viata nu prea e nici unul, pentru ca eu imi traiesc viata in prezent, iar idealurile vin pe parcurs. Ador sa rad, imi plac persoanele care ma fac sa rad dar ii iubesc si pe cei care ma supara. Imi place sa discut ore in sir la telefon cu prietenele mele , pentru ca na, sunt fata iar asta parerea mea, e o ocupatie de baza...imi place sa discut foarte mult despre muzica si filme si "hei fata, ce ai fazut asaeara la tv? ai vazut nush film?" replica asta da tonul dicutiei preferate...oh si imi plac baietii care ma fac sa ma simt bine, sunt destul de serioasa intr-o relatie cu ras si seriozitate totul e in armonie...si sa nu mai balbai eu aici, cam atat despre mine Smile

Maria.twilight.forever
Gradinita
Gradinita

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 09/09/2009

Sus In jos

Descriere personaje Empty Re: Descriere personaje

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum